PowerPedal

Pro všechny vozidla s moderními benzínovými a dieselovými motory nabízíme přídavnou jednotku PowerPedal, měnící charakteristiku plynového pedálu. Pouhé vřazení jednotky mezi pedál a řídící jednotku, v místě jeho originálního konektoru, výrazně zlepší dynamiku vašeho vozu. Vybrat si můžete hned z několika jízdních režimů dynamic, sport, race a off.

PowerPedal zlepšuje akceleraci v celém spektru otáček, zlepšuje náběh výkonu z nízkých otáček, zlepšuje odezvu při podřazování, zvyšuje bezpečnost při předjíždění a vyjíždění z křižovatek.

Toto příslušenství je budoucnost a dobrá alternativa k již existujícím doplňkům. Přitom nejde o žádný zásah do motoru, není zvyšována dávka a prodlužována doba vstřiku ani neroste plnící tlak. Zvláště u těžkých SUV s automatickými převodovkami, která trpí mdlou reakcí při rozjezdech, dokáže PowerPedal pocitově divy. Pro prodejce vozů i servisy je to aktraktivní nabídka, jak zlepšit pociťovanou odezvu vozidla bez rizika zvýšeného opotřebení motoru či vstřikování.

PowerPedaly nabízíme téměr pro všechny vozy od roku výroby 2000 (benzín/diesel).

Zdarma možnost přepínání jízdných režimů (dynamic/sport/race/off).

Jednoduchá montáž/demontáž v řádech několika minut.

Evropská homologace TÜV.

Nabízíme možnost vyzkoušení Powerpedalu ve Vašem voze ZDARMA!

Zajímavé dealerské podmínky!